Rozumíte financím?

Internet je plný uživatelských hodnocení firem. Kde na recenze narazit?

www.hodnoceni-firem.cz

Podle nedávného průzkumu lidem opravdu záleží na tom, co se o firmách píše na internetu. Hodnocení firem a zmíněné firemní zkušenosti mají obrovský vliv na to, jestli si člověk koupí daný produkt nebo nekoupí, jestli využije službu společnosti či nikoli. Pokud i vám záleží na tom, co se o konkrétním podniku píše, pak se jistě ptáte, kde narazit na osvědčené a pravdivé uživatelské recenze. Sami víte, že internet je také plný nepravdivých a lživých informací, proto toužíte po skutečně ověřeném zdroji informací. 

Zkuste recenzní portály

V současné době narazíte na internetu na několik recenzních portálů, které se zaměřují ryze na hodnocení firem. Mezi tyto portály patří kupříkladu webová stránka www.hodnoceni-firem.cz nebo stránka www.firemni-zkusenosti.cz. V obou případech mluvíme o ověřených zdrojích informací, které prozradí, s jakou firmou máte, co dočinění. Hodnocení přidávají jak samotní klienti, tak také zaměstnanci nebo obchodní partneři daných společností. 

Recenzní portály však nejsou jediná místa, kde na reference a uživatelská hodnocení narazíte. Takových míst je v celém světě internetu ještě několik. 

Reference v diskuzích nebo on-line fórech

Kde se také osvědčilo získávat informace o daném produktu nebo o konkrétní firmě, tak jsou různá diskuzní fóra na internetu. Takových najdete skutečně mnoho a uživatelé si v nich velice rádi předávají své zkušenosti s konkrétní společností. 

Diskuzní fóra vyhledáte na internetu poměrně snadno – stačí si do vyhledávače zadat konkrétní společnost a dodat za to slovo “recenze” nebo “zkušenosti”. Vyběhne rovnou několik výsledků. Je však dobré vybírat z novějších. Firmy se zdokonalují a jednotlivé reference si berou k srdci. To, co platilo před lety, nemusí platit nyní. 

Do diskuzních fór lze poznačit i facebookové stránky a skupiny. I v nich velice často probíhají mnohdy až velice rozčílené diskuze, v nichž si uživatelé vyměňují názory. V tomto případě však ne vždy zůstává u slušného slova.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *