Rozumíte financím?

Jak najít nejvýhodnější hypotéku?

Zejména v dnešní nejisté době se většina lidí, a ne jen mladých obrací na nejrůznější půjčky či úvěry. Hypotéka zde není výjimkou. Vidina svého bydlení, nového domečku či dalších věcí láká mnoho lidí či párů. Na trhu je spousta bank, pojišťoven a institucí, které se tím zabývají. A jak vědět, pro koho se rozhodnout?  Navštivte portál kalkulacka-hypoteka.cz.

Jaké jsou výhody?

 • Oblast služeb po celé ČR.
 • Poradenství zcela zdarma.
 • Nabídka odborných konzultací.
 • Rychlé, spolehlivé, adekvátní jednání.
 • Odlišný a Individuální přístup.
 • Maximální péče o klienty.
 • Administrativní úkony.
 • Sjednání pojištění úvěru.
 • Vyřízení odhadu vaší nemovitosti.
 • Výběr nejlépe vyhovující hypotéční banky nebo stavební spořitelny, ale také produktu.
 • Zastupují banku při vyjednávání a následném sepsání úvěru.
 • Komunikace s nimi trvá také po skončení úvěru.

Nejen to jsou důvody proč se rozhodnout právě pro následující instituci. Je zde odborně vyškolený personál absolvující semináře i školení. Vyřídí za vás důležité kroky a se vším vám ochotně pomohou. Připraveni jsou právě pro vás.

Hypotéka – hypotéční úvěr

Lze jej získat jako fyzická i právnická osoba. Potřebujeme ji k nákupu nemovitosti, ale také rekonstrukce. Využijeme ji i při nákupu pozemku. Lze vyřídit účelový hypoteční úvěr (vázán na investici do nemovitosti). Dalším druhem je neúčelový hypoteční úvěr, který lze využít na cokoli. K získání hypotečního úvěru je důležitým krokem zastavení práva k nemovitosti. Nemovitost se však musí nacházet v České republice.

Refinancování hypotéky

S hypotéčním úvěrem souvisí také refinancování hypotéky. Málo kdo však ví, co tento pojem znamená. Vysvětlit ho lze jako splácení starší hypotéku novou a výhodnější. Ještě zjednodušeněji lze říci, že banka, kterou jste si pro refinancování vybrali, za vás zaplatí dluh. Vy splácíte dále měsíční splátky, ale nové instituci, která má menší úrokovou sazbu. Nelze se tedy divit, že si tuto službu nemůže vynachválit mnoho lidí. Služba některým lidem pomohla také před hrozícím finančním krachem.

Hypotéční kalkulačky

Případnou dobu splácení i s cenou si můžete spočítat z pohodlí vašeho domova na zmíněné stránce. Zde si můžete zjistit, jaké podmínky by vám mohla nabídnout nová hypotéka. Kalkulačka vám vše spočítá. Lze se také přihlásit přes facebook. U této stránky jsou zde doplněny různé články vztahující se k hypotéčnímu úvěru. Hypoteční kalkulačka je velmi jednoduchá a přehledná. Tyto služby jsou samozřejmě zdarma. Velikou výhodou je opakovaný přístup. Zodpovězeny vám budou i případné dotazy.

Porovnání hypoték

Každá instituce nabízí k hypotéce jiné úrokové sazby. Je tedy vhodné provést také srovnání hypoték. Na webu jsou vidět také banky či instituce, se kterými lze spolupracovat. Opět lze využít hypotéční kalkulátor pro ujasnění.

Závěr:

Jelikož je hypotéka velmi závažné rozhodnutí je třeba si důkladně promyslet všechny její kroky, ale také výhody či nevýhody. S tím je spojena také volba nejlepší a nejvýhodnější instituce. Proto jsme dnes nahlédli do jedné takové, která poskytuje rozsáhlý servis. Přeji vám jen to nejlepší rozhodnutí!

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *