Rozumíte financím?

Opakovaná půjčka až 50 000 Kč

Kouzelná půjčka poskytuje krátkodobé nebankovní půjčky „do výplaty“ ve výši až 10 000 Kč se splatností dva až třicet dnů. Novým klientům nově půjčí zcela zadarmo. A jelikož si svým stálých klientů váží, snaží se jim dát vždy něco navíc. Stálí klienti nemusejí znovu vyplňovat žádost o půjčku, ale zažádat o ni mohou i odesláním SMS. V čem mají ale mnohem větší výhodu, je výše půjčky. Ta může být u dlouhodobých klientů až 50 000 Kč. S každou řádně splacenou půjčkou totiž možná výše další půjčky narůstá o 10 000 Kč. Druhá půjčka tak může být až 20 000 Kč, třetí až 30 000 Kč, čtvrtá až 40 000 Kč a pátá a každá další až 50 000 Kč.

Stále platí, že máte peníze na účtu do 60 minut. Žádné zbytečné zdržování a komplikování. Jako jediní v České republice vám půjčíme až 50 000 Kč bez podpisu smlouvy, směnky či rozhodčí doložky, aniž byste museli opustit teplo svého domova. K úspěšnému vyřízení půjčky vám stačí mobil a internet a dlouhodobým klientům pak pouze mobil, neboť mohou zažádat SMS.

Zažádání o půjčku opravdu nebylo jednodušší. A pokud Kouzelnou půjčku doporučíte svým přátelům a ti jejích služeb využijí, dostanete odměnu 200 Kč. Více informací o tom, jak doporučování přátel funguje a jaká jsou přesná pravidla, najdete na stránkách Kouzelné půjčky.

Kouzelná půjčka jedná fér, přesvědčit se o tom můžete nyní úplně zadarmo. Noví klienti si mohou půjčit až 10 000 Kč úplně zadarmo. Pro dlouhodobé klienty je připravena půjčka ve výši až 50 000 Kč, která je dlouhodobě nejlevnější. Kouzelná půjčka vám nabízí velmi rychlé poskytnutí půjčky bez smlouvy, ručitele a zástavy, flexibilně a bez skrytých poplatků a hlavně transparentně – okamžitě vidíte, kolik vás bude půjčka stát. Pro více informací navštivte stránky Kouzelné půjčky, na kterých najdete veškeré informace – vyjádření spokojených klientů, odpovědi na částé dotazy, kompletní soupis hlavních výhod a také informace o soutěžích Kouzelné půjčky.

Sdílet článek

1 comment for “Opakovaná půjčka až 50 000 Kč

  1. Anna Kociánová
    Červen 30, 2015 at 11:08 am

    potřebuji 40 000Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *