Rozumíte financím?

Proč využít úvěr na auto?

Dosloužilo vám staré auto? Chcete si koupit nové, ale nemáte dostatek vlastních peněžních prostředků? Pak nezoufejte, i tak můžete jezdit v novém, stačí si peníze půjčit. Finanční trh je rozmanitý, a tak je nelehký úkol najít vhodný úvěr na auto. V dnešním článku se na úvěry na auto podíváme podrobněji.

Finanční trh se rozděluje na bankovní a nebankovní sektor. Lidé, kteří přijdou do banky, musí splnit poměrně přísná kritéria – hlavně mít dostatečně vysoký příjem a nemít záznam v registru dlužníků. Takovému klientovi banka půjčku poskytne.

V nabídce ne jedné bankovní společnosti se nachází účelový úvěr na auto, který nabízí nižší úrokovou sazbu než neúčelové úvěry. Jestliže chcete tedy peníze pouze na automobil, pak se vám účelový úvěr na auto určitě vyplatí. Jestliže však chcete z peněz financovat ještě něco jiného, pak sáhněte spíše po úvěru neúčelovém.

Nejlepší autopůjčka

Účelový úvěr na auto nabízí nejen banky, ale také nebankovní společnosti, které se mohou pyšnit pestrou škálou úvěrových produktů. Jednou z takových společností je Nejlepší autopůjčka, s.r.o. Tato společnost nabízí rychlé a snadné vyřízení půjčky, její schválení do deseti minut a možnost půjčit si na vozidlo až 200 000 Kč. Navíc akontace je již od 0 %.

U Nejlepší autopůjčky je doba splatnosti úvěru 12 až 84 měsíců. Záleží pouze na vašich finančních možnostech. Potěší vás také bonus, který ke každému úvěru společnost poskytuje – získáte GPS zdarma.

Pokud se vám zdá, že je 200 000 Kč málo, nezoufejte. Jestliže je vaše staré auto stále pojízdné, nabízí se vám výkup aut, a tak i za svého starého miláčka můžete získat peníze. Pak si stačí koupit nové auto a jezdit.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *