Rozumíte financím?

Už máte půjčku? Refinancujte si ji a vyměňte za levnější!

Rozhodli jste se realizovat své plány a půjčili jste si peníze? Uspěchali jste výběr půjčky, a tak jste si sjednali nevýhodný úvěr s příliš vysokou úrokovou sazbou? Nezoufejte a půjčku si refinancujte. Dnes nabízí refinancování půjčky celá řada bankovních ústavů, jež jsou pod dohledem ČNB. Refinancování je způsob, jak ušetřit i několik tisíc korun ročně. V dnešním článku se na možnost refinancování půjček podíváme podrobněji.

Banka ZUNO si nechala v České republice a na Slovensku vypracovat průzkum, který ukazuje, že 53 % Čechů a Slováků má v současné době minimálně jednu půjčku. Jestliže mezi tyto lidi patříte i vy, pak jistě víte, že není lehké najít si půjčku, která by vám vyhovovala po všech stránkách. Navíc, nabídka se neustále mění, a tak je možné, že za několik měsíců vám mohou jiné banky nabídnout výhodnější úrok a nižší poplatky na půjčce. Nyní můžete tuto situaci řešit refinancováním.

Získejte nejlepší refinancování půjčky

Jestliže je vaše stávající půjčka příliš drahá, pak se vám refinancování určitě vyplatí. Můžete touto cestou šetřit peníze, přičemž si můžete snížit úrokovou sazbu, a tak ušetříte i několik set korun měsíčně. Pokud využijete refinancování půjčky, můžete získat výhodnější nabídku a snížit si tak výši měsíčních splátek. Nebudete tedy zatěžovat rozpočet své domácnosti.

Refinancování znamená, že vám stávající půjčka bude splacena bankou, která refinancování nabízí. Tato banka vám pak otevře nový úvěrový účet s výhodnějším úvěrem.

Jak vybrat nejlépe?

Nechcete-li naletět na nevýhodnou nabídku, nemusíte. Refinancujte v online bance. Jedná se o poměrně rychlý a jednoduchý způsob vyřízení refinancování. Šetříte tak svůj as i peníze. Ujistěte se, že vám je nabídnuta nejvýhodnější nabídka na trhu. Sledujte sazby úrokových sazeb a poplatků. Jedině tak ušetříte své finance. A také si vypočítejte v online kalkulačce, kolik díky refinancování můžete ušetřit.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *