Rozumíte financím?

Nezapomínejte na povinné BOZP a PO

Podnikatelé to nemají vůbec jednoduché. Musí splňovat mnohé své zákonné povinnosti, na které se bohužel často zapomíná. Nejvíce se zapomíná na BOZP a PO, což jsou zkratky pro bezpečnost práce a požární ochranu. Bohužel se na tyto dvě oblasti zapomíná, a to může mít fatální následky. V případě, že by přišla neohlášená kontrola ze státní správy ještě v době, kdy BOZP a PO nejsou vyřešené, hrozí podnikateli pokuta sahající až do několika set tisíc korun. U menších živnostníků se klidně může stát, že je taková pokuta dostane i do krachu. Raději si tedy pohlídejte to, jestli máte nebo nemáte BOZP a PO vyřešené. 

Pokud patříte k podnikatelům, kteří BOZP a PO vyřešené nemají, musíte s tím něco udělat. Nejlépe využijte služeb společnosti, která se na BOZP a PO zaměřuje.

Využijte roční balíček firmy Extéria

V ideálním případě využijte roční balíček firmy Extéria. Jedná se o roční balíček služeb BOZP a PO, který je trefně nazvaný Klídek. Jedná se o roční balíček zahrnující pravidelné činnosti, jež jsou potřebné pro splnění zákonné povinnosti v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. V případě, že využíváte tento balíček, nemusíte se žádné neohlášené i ohlášené kontroly bát. Zkrátka a dobře bude vše připraveno tak, abyste kontrolou prošli na výbornou. 

Abychom byli konkrétnější, firma se vám celý rok bude starat o školení pracovníků, vyřeší případné úrazy na pracovišti, také bude provádět preventivní kontroly.

Součástí balíčku je i odborný pracovník

Součástí ročního balíčku je také odborný a způsobilý pracovník společnosti, který se postará o školení zaměstnanců, taktéž pohlídá termíny a provede pravidelné prověrky. Mimo jiné vás zastoupí v případě, že neohlášená kontrola přece jen zaklepe na dveře vaší společnosti.

Roční balíček služeb BOZP a PO nazvaný Klídek je možné objednat online vyplněním formuláře na www.bezpecnepodnikani.cz. 

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *