Rozumíte financím?

LQZ forum: Jak obchodovat bez peněz?

Zastáváte názor, že podnikání se točí pouze kolem financí? Pak jste na omylu. Společnost LQZ je jasným důkazem. Specializuje se na výměnný obchod neboli barter. O výměnném obchodu jste mohli slyšet ve spojení s dějinami. V dobách, kdy neexistoval měnový systém, si lidé vyměňovali věci za věci, služby za služby. A tento způsob obchodování se vrací do 21. století, ale získal si nový název – barter.

Co je to barter?

Barterové obchodování se stále více používá v oblasti podnikání. Jistě to znáte, koupíte materiál, změní se plán výroby a nakonec materiál nepotřebujete. V takovém materiálu visí zbytečné peníze, které byste mohli využít efektivněji. Ale abyste ho nemuseli prodávat daleko pod cenou, je ideální ho vyměnit za jiný materiál, zboží či služby. A to je barter.

Kdo nabízí barterové obchodování?

Špičkou ve svém oboru je společnost LQZ, která nabízí barterové obchodování. Tato společnost se vám postará o zprostředkování barterové obchodu. S LQZ je spokojená celá řada českých klientů a neustále se databáze společností rozrůstá.

Jediné, co musíte udělat, je zaregistrovat se do barterového systému LQZ, a pak už se o vše ostatní postará firma. Pokud bude mít někdo v systému zájem o vaše nabízené zboží či služby, pak se vám ozve obchodník LQZ a bude vás o všem informovat. Na vás pak je, abyste obchod dokončili. Nikdy nebylo obchodování jednodušší.

Na webu www.jakpodnikat.cz můžete najít spoustu tipů, jak efektivně podnikat.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *