Rozumíte financím?

LQZ forum: Jak obchodovat bez peněz?

Zastáváte názor, že podnikání se točí pouze kolem financí? Pak jste na omylu. Společnost LQZ je jasným důkazem. Specializuje se na výměnný obchod neboli barter. O výměnném obchodu jste mohli slyšet ve spojení s dějinami. V dobách, kdy neexistoval měnový systém, si lidé vyměňovali věci za věci, služby za služby. A tento způsob obchodování se vrací do 21. století, ale získal si nový název – barter.

Co je to barter?

Barterové obchodování se stále více používá v oblasti podnikání. Jistě to znáte, koupíte materiál, změní se plán výroby a nakonec materiál nepotřebujete. V takovém materiálu visí zbytečné peníze, které byste mohli využít efektivněji. Ale abyste ho nemuseli prodávat daleko pod cenou, je ideální ho vyměnit za jiný materiál, zboží či služby. A to je barter.

Kdo nabízí barterové obchodování?

Špičkou ve svém oboru je společnost LQZ, která nabízí barterové obchodování. Tato společnost se vám postará o zprostředkování barterové obchodu. S LQZ je spokojená celá řada českých klientů a neustále se databáze společností rozrůstá.

Jediné, co musíte udělat, je zaregistrovat se do barterového systému LQZ, a pak už se o vše ostatní postará firma. Pokud bude mít někdo v systému zájem o vaše nabízené zboží či služby, pak se vám ozve obchodník LQZ a bude vás o všem informovat. Na vás pak je, abyste obchod dokončili. Nikdy nebylo obchodování jednodušší.

Na webu www.jakpodnikat.cz můžete najít spoustu tipů, jak efektivně podnikat.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *