Rozumíte financím?

Jak vylepšit prodeje ve vašem kamenném obchodě

Vlastníte kamennou prodejnu a přemýšlíte, jak vylepšit prodeje? Podívejte se na tipy, které se hodí pro všechna odvětví služeb. Nabídněte klientům něco navíc a snažte se je udržet. Jak na to? Přehledný seznam vám pomůže. 

Podívejte se na podobu prodejny kritickýma očima

Většinou nás ovládá autorská slepota. Cokoliv vytvoříme, považujeme za svůj osobní úspěch. To je naprosto v pořádku. Jako prodejce se ale musíme celou dobu snažit o to, abychom vyhověli především našim klientům. Proto se jednou za čas hodí změnit podobu prodejny a snažit se ji udělat maximálně přehlednou. Kovové regály se zde skvěle osvědčují – mohou být natřeny na libovolný odstín. Regály jsou bytelné a udrží i rozměrné a těžké zboží. 

Nalákejte mladou generaci

Snažte se přiblížit svůj obchod mladší klientele. Nebojte se proto využít sociální sítě, kde budete nabízet informace o vašich produktech a další hodnotné informace. Můžete pravidelně tvořit videa z vaší prodejny, vždy si zvolte konkrétní tématiku. Zábavný obsah, který přinese užitečné informace o vašem sortimentu, se tak snadno dostane i k mladším zákazníkům. 

Vlastní aplikace vysvětlí cestu k prodejně

Vlastní aplikace je dnes velkou výhodou oproti vaší konkurenci. Snadno ji propojíte s GPS modulem, takže se k vám klienti snadno dostanou. Díky aplikaci můžete rozesílat užitečné notifikace a nabízet slevové akce s omezenou dobou platnosti. Ve vlastní aplikaci můžete mít i propojení na sociální sítě. Obsah vašeho podnikání tak můžete gamifikovat a získat si tak přízeň dalších klientů. 

Uspořádejte reklamní akci

Přejete si oslovit své cílové zákazníky? Uspořádejte vhodnou reklamní akci. Může se jednat o PPC reklamu, která vám přinese zákazníky z širokého okolí, nebo se postarejte o vlastní event v podobě živé reklamní akce ve vašem okolí. 

Aby se o vás zákazník dozvěděl, musíte jít vidět.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *