Rozumíte financím?

Štěstí si za peníze nekoupíš! Anebo ano? V DRFG Davida Rusňáka věří, že peníze pomáhají prožít život, po kterém toužíte

Za peníze si štěstí nekoupíte. Ale pomohou vám prožít život, po kterém toužíte, a to ke štěstí může pomoci více než uspokojivě. Poskytovatelé finančních služeb DRFG mají ve svých řadách špičkové experty z oblasti finančně analytických oborů a osoby s letitými zkušenostmi z distribuce finančních služeb. Zmínění experti se orientují především na finanční služby spojené s investováním, ale v jejich portfoliu naleznete i tradiční služby, jako je zprostředkování hypotečních úvěrů či pojištění.

CZECH FUND České investiční fondy

Je původem ryze česká značka investičních podílových fondů zaměřených na investice do nemovitostí ve střední Evropě. Realitní fondy shromažďují prostředky investorů a umožňují jim participovat na výnosech z miliardových aktiv již při nižších vkladech. Dle svých preferencí můžete investovat do stávajících nemovitostí se stabilním výnosem a nízkou volatilitou výnosu (Czech Real Estate Investment Fund), nebo zvolit dlouhodobější investice do developerských projektů s atraktivním zhodnocením (Czech Development Fund SICAV, a.s.). 

V Rusňákově DRFG stále dominuje klíčová investice do finanční oblasti

DRFG i nadále plánuje investovat do finanční služeb. Tuto pestrou škálu služeb nabízí prostřednictvím několika etablovaných společností, mezi které náleží:

  1. EFEKTA-IZ – český nebankovní obchodník s cennými papíry, s koncesí investičních služeb dle zákona o podnikání na kapitálovém trhu.
  2. ROYAL VISION – soustředí se převážně na vytváření finančních rezerv pro firmy i podnikatele, pro případ vzniku nepříznivých událostí.
  3. FINEST Invest – společnost cílí na komplexní přístup v péči o privátní, firemní i veřejné finance a dlouhodobou správu kapitálu i majetku.
  4. CLEAR Investment – zaměřují se na finanční služby spojené s investováním. 
  5. Assetio Solution – pomáhají k lepší orientaci ve složitém investičním světě, přináší funkční technologická řešení pro správu aktiv a majetku v podobě IT aplikací a klientských portálů.
  6. Proforza – poskytují finanční poradenství více než desetitisícům domácností, kterým radí, jak efektivně hospodařit se svými penězi.
  7. RAISEUP
  8. NAGE 
  9. a ChytryHonza.cz – výlučně český online srovnávač s kompletní nabídkou finančních produktů. Na jednom místě najdete nabídky hypoték, životních pojištění, účtů a půjček od téměř 75 bank a pojišťoven.

Autor: Michal Pecka

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *