Rozumíte financím?

Výhody nebankovní půjčky vs. Zonky půjčky

Nebankovní cestou si půjčíte vždy rychleji. Administrativa nebude tak obsáhlá jako v bance, což je obrovská výhoda. Také nemusíte nikam chodit. Jasným důkazem něčeho podobného je třeba Cofidis půjčka, tu si totiž můžete sjednat z pohodlí domova, prostřednictvím telefonického rozhovoru nebo internetu. Více než třicet let na evropském trhu, v ČR již od roku 2004. Půjčit si lze za jistých okolností až půl milionu korun se splatností na dobu sedmi let. Možnost sjednání takzvané novomanželské půjčky, skvělý zákaznický servis.

Cofidis má prostě něco do sebe

  • Předčasné splacení půjčky bez sankčních poplatků. To nebývalo ještě před pár lety zvykem.
  • Neplatíte žádné poplatky, jen úrok! Sjednání úvěru nebo vedení úvěrového účtu zdarma.
  • Výhodné úrokové sazby, u novomanželské půjčky je úrok od 5,9 procenta.

Nebankovní půjčky

Zkuste si také půjčit od lidí

Zonky půjčka je v posledních měsících hodně oblíbenou záležitostí. Proč tomu tak je? Vysvětlíme si v následujících řádcích. Za prvé – je důležité připomenout, že na Zonky si nepůjčujete od zahraniční firmy a neplatíte vysoké úroky. Prostě si půjčíte od lidí, kteří se rozhodli investovat peníze do toho, že budou půjčovat za úrok výhodný pro sebe i pro smluvní protistranu.

  • Půjčit si touto formou můžete sumu mezi 20 a 300 tisíci korunami. Celková doba splatnosti je nastavitelná od půl roku až do sedmi let.
  • Úroková sazba patrně překoná všechny vaše představy, začíná totiž těsně pod hranicí čtyř procent, to platí pro klienty s nejvyšší bonitou. Zpravidla ale nepřekročíte hranici deseti procent.
  • Bezplatná poptávka – pokud vám lidé půjčí, teprve poté se dohodnete na nějakých podmínkách. Předčasné splacení bez poplatků, transparentní smlouva, co je adekvátní pro každou smluvní stranu.

Stačí být starší osmnácti let a doložit trvalý finanční příjem. Pak už je třeba jen mít trvalý pobyt na území ČR, což se pokládá u nebankovních půjček za samozřejmost. Nic více nepotřebujete, obsáhlé formuláře nechte klidně bankám. Nebankovní půjčky totiž mají spoustu výhod, které jsou prostě neocenitelné. A navíc se nabízí na trhu velmi pestrý výběr. Půjčka jako taková je zkrátka na jedničku. Vyřízená hned, peníze budete mít ještě dnes, takže co si více ještě přát, no ne?

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *