Rozumíte financím?

Srovnejte si dvě oblíbené nebankovní půjčky a vyberte si tu lepší

Když si chcete sjednat úvěr, máte skoro neomezené možnosti. Těch nabídek, které na trhu jsou, je skutečně několik desítek. Prověřené společnosti s nízko položenou úrokovou sazbou, na které je maximální spoleh a díky nimž si můžete bezpečně půjčit i několik set tisíc korun. Je však nutné si dobře vybrat. Tohle totiž není jen tak ledajaká volba, rozhodně není podobná té, jakou značku pizzy si koupit k večeři, je to přinejmenším tisícinásobně větší zodpovědnost. I proto je nutné dobře promyslet a zvážit, jaká půjčka by byla vhodná. Možná vám k efektivnějšímu rozhodnutí pomůže třeba srovnání půjček online.

Nemusíte trávit celý den na internetu a porovnávat

Srovnání budete mít doslova za pár okamžiků. Není nutné na cokoliv čekat, mít kalkulačku v ruce a srovnávat takříkajíc na vlastní pěst. Mějte přehled ihned, jasnou představu o tom, o kolik v případě žádosti přeplatíte jistinu. Splátkový kalendář může být na pár týdnů, ale i na několik měsíců až let, je třeba si vše detailně promyslet. Jednou z alternativ je třeba Tesco půjčka. Pojďme si o ní říci něco blíže. Rozhodně jde o zajímavou nabídku, ostatně, posuďte sami…

  • Až 500 tisíc korun na dobu sedmi let (minimum je dvacet tisíc na období jednoho roku).
  • Úroky začínají na hranici 15,2 procenta. Je zde i možnost sjednat pojištění schopnosti splácet.
  • V případě, že budete nakupovat v Tesco, dostanete zajímavé slevy za každou splátku.

Cofidis půjčka

Podmínek je přitom vlastně jen minimum. Dva doklady totožnosti, doložení trvalého příjmu, plnoletost. A to je vlastně vše, nic více nepotřebujete. Sjednání je možné nejen v každém supermarketu, ale také online. Vyplníte kontaktní formulář a je prakticky už hotovo! Vyřešeno za pár minut, není nutné na cokoliv dlouho čekat.

Zajímavá je nabídka i od společnosti Cofidis

Cofidis půjčka má za sebou takřka čtyřicetiletou historii, ve Francii si získala tisíce spokojených klientů a od roku 2004 je k dispozici i u nás. Pokud doložíte účel půjčky, můžete si půjčit až půl milionu korun, v opačném případě je limitem devadesát tisíc. Doba splatnosti? 12 až 84 měsíců. Za sjednání navíc nic nezaplatíte, totéž platí i o vedení úvěrového účtu – nejen u této nabídky je podobná věc zcela zdarma. A předčasné splacení? Zcela bez pokut a velmi jednoduše!

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *