Rozumíte financím?

DRFG Davida Rusňáka uspořádala už šestou Investiční akademii

V centru Prahy se uskutečnila další Investiční akademie pro elitní konzultanty společnosti DRFG Davida Rusňáka. Akademie se tentokrát věnovala podílovým fondům a dluhopisům, zpestřila ji ale také soutěž o nejlépe doporučenou akcii.

V pořadí už šesté setkání Investiční akademie se konalo v pátek 15. března v pražském hotelu Jalta na Václavském náměstí. Téměř čtyři desítky investičních konzultantů se sešly, aby opět prohloubily své dosavadní znalosti z oblasti financí. Hlavním tématem akademie byly podílové fondy, o kterých zajímavě přednášel analytik Ondřej Záruba ze společnosti Comsense Analytics. Konzultanti DRFG také mohli diskutovat a ptát se na to co je nejvíce zajímá.

Investiční akademie DRFG – Fondy, dluhopisy a soutěž

Po obědové pauze v odpolední části programu akademie přednášel Aleš Brabenec, ředitel společnosti EFEKTA Investiční zprostředkovatel. Ve svém vystoupení názorně popisoval strukturu první schůzky a následnou prezentaci řešení klientovi. Účastníci akademie tak opět mohli nabrat spoustu praktických rad a tipů od odborníků s dlouholetou praxí.

Program konzultantům zpestřila netradiční novinka – soutěž nazvaná: Akcie, kterou bych doporučil ke koupi. Soutěžící měli za úkol si připravit krátkou prezentaci, pomocí které obhajovali svou volbu akcie, kterou by doporučili klientovi. Vítězkou se stala Petra Coufalová ze společnosti EFEKTA Investiční zprostředkovatel.

Všichni účastnici šestého pokračování Investiční akademie si akci po jejím skončení pochvalovali a těšili se na další. Pozitivně hodnotili zejména výběr místa, organizaci i samotný program. Nezklamali ani přednášející, kteří přítomným opět rozšířili znalosti tykající se financí a finančních nástrojů. Tentokrát především podílových fondů a dluhopisů.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *