Rozumíte financím?

Hypotéka bez dokládání příjmů

Společnosti bankovního i nebankovního typu donedávna lákali na úvěru, u kterého nebylo nutné dokazovat výši svých výdělků. Svět byl krásnější a veselejší, jenomže taková pravidla už v dnešním světě není možné zavést. Nároky obyvatelstva se změnily, stejně tak jako bankovního světa, následkem toho se změnila také pravidla financování, náročnost v peněžnictví, a proto zde máme jasně dané příkazy, co je možné a co není možné zavést v ohledu financování a z pohledu úvěrů. Nyní si tedy řekneme, že pod názvem hypotéka bez dokládání příjmů, už nenajdete finanční produkt, tedy úvěr, u kterého byste vůbec nedokazovali své příjmy.

hypotéka bez dokládání příjmů

V dnešní době tento typ úvěru představuje finance pro podnikatele. Jedná se tedy o jakýsi podnikatelský úvěr. Ten si mohou sjednávat pouze firmy, společnosti a podnikatelé, například OSVČ. Pokud podnikáte, můžete si tento typ úvěru založit. Pokud ovšem neprovozujete firmu, podnik či podnikání, pak si jej vyřídit nemůžete. Navíc se nejedná o to, že by firmy neprokazovaly své příjmy. Ovšem je zde velká tolerance, takže příjmy mohou být nízké, a to samé platí i v případě daňového přiznání.

Udělejte si svět sami veselejší a krásnější 

Když nám to bohužel přikazují platná pravidla v oblasti bankovnictví, nemůžeme se tomu postavit čelem, protože bychom tak akorát šli hlavou proti zdi, takže se tomu musíme umět přizpůsobit. Proto si uděláme svět krásnější a veselejší sami. Přizpůsobíme si daný typ úvěru tak, aby vyhovoval všem typům podnikatelům. Dále naše společnost toleruje záznamy, což je velké plus. Můžete mít záznam, a přesto z toho nebudeme dělat žádnou velkou vědu a úvěr vám můžeme poskytnout. Úvěr nastavíme na dlouhou dobu splácení, abychom se v těch měsíčních splátkách netopili, a to například až na 30 let a nastavíme nejnižší možnou úrokovou sazbu. Konkurujeme přece bankám a chceme, abyste si úvěr vyřídili u nás, proto musíme jít co nejníže i s úrokovou sazbou. Díky tomu jsme již poskytli finance mnohým podnikatelům a udělali jsme svět krásnější a veselejší. Navíc je vyřízení celé záležitosti blesku rychlé, takže se opravdu budete divit. Je možné mít peníze i do 24 hodin od podpisu smlouvy. Co víc si přát? Ještě zmíníme další výhodu a to tu, že podnikatelé mohou své finance ve firmě využít jakýmkoliv způsobem. Můžete hradit běžné výdaje ve firmě, platit faktury, dluhy, exekuce, půjčky, ale také sociální, zdravotní, daně, nakupovat prostředky, vybavení a spoustu dalšího. Ručí se jakoukoliv nemovitostí, abychom vám to ještě více usnadnili. To všechno najdete pod pojmem americká hypotéka bez dokládání příjmů.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *