Rozumíte financím?

Hypotéka bez dokládání příjmů

Společnosti bankovního i nebankovního typu donedávna lákali na úvěru, u kterého nebylo nutné dokazovat výši svých výdělků. Svět byl krásnější a veselejší, jenomže taková pravidla už v dnešním světě není možné zavést. Nároky obyvatelstva se změnily, stejně tak jako bankovního světa, následkem toho se změnila také pravidla financování, náročnost v peněžnictví, a proto zde máme jasně dané příkazy, co je možné a co není možné zavést v ohledu financování a z pohledu úvěrů. Nyní si tedy řekneme, že pod názvem hypotéka bez dokládání příjmů, už nenajdete finanční produkt, tedy úvěr, u kterého byste vůbec nedokazovali své příjmy.

hypotéka bez dokládání příjmů

V dnešní době tento typ úvěru představuje finance pro podnikatele. Jedná se tedy o jakýsi podnikatelský úvěr. Ten si mohou sjednávat pouze firmy, společnosti a podnikatelé, například OSVČ. Pokud podnikáte, můžete si tento typ úvěru založit. Pokud ovšem neprovozujete firmu, podnik či podnikání, pak si jej vyřídit nemůžete. Navíc se nejedná o to, že by firmy neprokazovaly své příjmy. Ovšem je zde velká tolerance, takže příjmy mohou být nízké, a to samé platí i v případě daňového přiznání.

Udělejte si svět sami veselejší a krásnější 

Když nám to bohužel přikazují platná pravidla v oblasti bankovnictví, nemůžeme se tomu postavit čelem, protože bychom tak akorát šli hlavou proti zdi, takže se tomu musíme umět přizpůsobit. Proto si uděláme svět krásnější a veselejší sami. Přizpůsobíme si daný typ úvěru tak, aby vyhovoval všem typům podnikatelům. Dále naše společnost toleruje záznamy, což je velké plus. Můžete mít záznam, a přesto z toho nebudeme dělat žádnou velkou vědu a úvěr vám můžeme poskytnout. Úvěr nastavíme na dlouhou dobu splácení, abychom se v těch měsíčních splátkách netopili, a to například až na 30 let a nastavíme nejnižší možnou úrokovou sazbu. Konkurujeme přece bankám a chceme, abyste si úvěr vyřídili u nás, proto musíme jít co nejníže i s úrokovou sazbou. Díky tomu jsme již poskytli finance mnohým podnikatelům a udělali jsme svět krásnější a veselejší. Navíc je vyřízení celé záležitosti blesku rychlé, takže se opravdu budete divit. Je možné mít peníze i do 24 hodin od podpisu smlouvy. Co víc si přát? Ještě zmíníme další výhodu a to tu, že podnikatelé mohou své finance ve firmě využít jakýmkoliv způsobem. Můžete hradit běžné výdaje ve firmě, platit faktury, dluhy, exekuce, půjčky, ale také sociální, zdravotní, daně, nakupovat prostředky, vybavení a spoustu dalšího. Ručí se jakoukoliv nemovitostí, abychom vám to ještě více usnadnili. To všechno najdete pod pojmem americká hypotéka bez dokládání příjmů.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *