Rozumíte financím?

Pojistka pro řidiče: Proč ji mít?

Profese řidiče patří mezi nejvyhledávanější pozice na pracovních portálech. Přestože muži toto povolání milují a často v něm i pracují, fluktuace v oboru je značná. Proč? Málokdo vydrží celé dny na rušných silnicích, stravování po motorestech, spaní ve spacáku a provizorní hygienu celoživotně. Práce kamioňáka je sice krásná a vzrušující, ale také náročná a vyčerpávající.

Popisovat vše, co se může na silnicích a dálnicích stát, by bylo jako nosit dříví do lesa. Každý z nás jistě vnímá, jak umí být v dopravě rušno, a tak není divu, že je řidič profesionál označován jako člověk pracující v rizikovějším prostředí. Pokud je prozíravý a chce být chráněn před možnými škodami, vzniklými při plnění pracovních úkolů v pracovně-právním vztahu, neváhá si pocit bezpečí zajistit pomocí dobré pojistky.

pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli

Řidičům šité na míru 

Pro řidiče stvořené je pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli ve variantě „Řidič“ a „Řidič plus“. Pakliže dojde ke škodní události a následnému plnění, řidič bude participovat na úhradě škody pouze do výše spoluúčasti na havarijním pojištění. Obvykle se jedná o pár tisíc korun, což je ve srovnání s průměrnými částkami vyčíslenými likvidátory, velmi symbolické.

Vzhledem k charakteru služby není od věci zmínit, že platnost pojištění je celosvětová a tarif Řidič PLUS chrání i zaměstnance, kteří mají služební auto i k osobnímu použití. Pojišťovna ERGO, která  poskytuje řidičům speciální servis, dokáže nabídnout konkurenčně výhodnou cenu a slevu v případě sjednání dalších produktů. 

Pojišťovna ERGO

Kompletní služby pod jednou střechou

ERGO pojišťovna je členem mezinárodní skupiny, která je jednou z největších pojišťovacích skupin v Evropě. V České republice má již 25letou tradici, a proto svým klientům poskytuje výhody stabilního a zkušeného prostředí. Zároveň nabízí široké portfolio pojistných produktů, které se mohou hodit i celé vaší rodině.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *